ComiKon İstanbul 2017 Manga Festivali

ComiKon İstanbul 2017 Manga Fest, 7-8 Ekim 2017 Tarihlerinde Caddebostan Kültür Merkezi’nde!

Eğlenceye Hazır Mısın???

JAPON SANAT MERKEZİ tarafından 7-8 Ekim 2017 tarihleri arasında “COMİKON-Istanbul /Manga Fest” festivali düzenlenecektir. Ülkemizde gerçekleşen ilk Comic Con etkinliği olacak bu festivalde Comic/Manga/Çizgi Roman başta olmak üzere Anime, çizgi film, karakter tasarımı, CosPlay konularıyla ilgilenen tüm taraflar biraraya gelecektir. ‘Eğlenceye Hazır mısın?” sloganıyla gerçekleşecek bu festivalde Manga-Anime üretimi, senaryo yazımı, çizgi roman yayıncılığı, karakter-mekan tasarımı gibi konferanslar, gün boyu kısa anime gösterimleri; ünlü çizerlerle söyleşiler, profesyonellere yönelik Cosplay ve Manga atölyeleri düzenlenecek, genç çizerleri teşvik etmek amacıyla çizer standları açılacaktır. Festival dahilinde ayrıca “GOLDEN TAMAGO Genç Çizer Ödülleri” ve “Anisong Grand Prix”  yarışmaları yapılacak ve “CosPOWER – CosPlay Defilesi” düzenlenecektir.

COMİKON-Istanbul, Kyoto International Manga Museum, Japonya’nın en önemli dergilerinden Monthly COMIC-BEAM ve Fransız Kültür Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

Festivalin maskotu “Kitsune” (Tilki) olarak belirlenmiştir.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en büyük gençlik etkinliği olmaya aday COMİKON festivaline tüm gençleri bekliyoruz.

Giriş ücretlidir. Detaylı bigi ve bilet almak için:

comikonistanbul.com

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Online Kamagra oral jelly 100 mg satın al Online Levitra 20 mg satın al http://disomaq.recynet.com/prozes.html