ArTTurkey JAPAN 2017 Başvuruları Başladı

ArTTurkey JAPAN 2017

Machida City Museum of Graphic Arts -Tokyo

町田市立国際版画美術館

(26-30 Temmuz 2017)

JAPON SANAT MERKEZİ (JSM) tarafından Türk sanatı ve sanatçılarını Japonya’da tanıtmak üzere ilki 3-8 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenerek Japonya’da şimdiye kadar yapılmış en büyük güncel Türk sanatı sergisi olan ArTTurkey JAPAN sergisinin Japon sanatseverlerden gördüğü yoğun ilgi nedeniyle bu yıl ikincisi  gerçekleştirilecektir. “ArTTurkey JAPAN 2017(日土展 / NİTTOTEN 7) 26-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında yine dünyanın önde gelen sanat müzelerinden Tokyo-Machida City Museum of Graphic Arts’da yapılacaktır.

Sergi sırasında ziyaretçilerin oylarıyla seçilecek üç esere “NİTTOTEN ÖDÜLÜ” verilecektir. Kazananlar sergiyi takiben kamuoyuna duyurulacaktır. Tüm katılımcılara “ArtTurkey JAPAN 2017 Katılım Belgesi” verilecek ve eserleriyle birlikte Japonca-Türkçe-İngilizce dillerinde hazırlanan online katalogda yer verilecektir.

Sergiye eserleriyle katılmak isteyen sanatçıların başvuru formunu doldurarak, katılım ücreti ve tanıtım bilgileri ile birlikte en geç 23 Haziran 2017 tarihine kadar JAPON SANAT MERKEZİ’ne başvurmaları gerekmektedir.

Sanatçıların aşağıdaki “Katılım Şartları”nı okuyarak eserlerinin ebat, malzeme, teknik açılardan katılıma uygun olduğunu kontrol etmelerini ve kabul edilmeleri durumunda takvimde belirtilen son tarihlere kesinlikle uymalarını önemle rica ediyoruz.

 

Şartname ve Başvuru Formuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

ArtTurkey JAPAN 2017 Sartname 

ArTTurkey JAPAN 2017 Başvuru Formu

            

Tokyo-Machida Uluslararası Grafik Sanatları Müzesi

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Online Kamagra oral jelly 100 mg satın al Online Levitra 20 mg satın al http://disomaq.recynet.com/prozes.html